20 Ocak 2013 Pazar

Nimo'ya Düğün Hediyem- My Wedding Gift for Nimo

Sevgili Ceren'e (Nimostylo) düğün hediyesi olarak yaptığım minyatür çalışması. Ona düğünden önce bir şey yapmak istemiştim ama sonra düğün fotograflarının çıkmasını bekledim. Beğendiğim bir pozu tema olarak kullanacaktım. Ama dış mekan çekimlerindeki bu kare bana tam ilham oldu, çok sempatik ve sevimli bir pozdu, tema olarak onu kullandım. Bugün Facebook'ta paylaşıp sürpriz yaptım. Aldığı en anlamlı hediye olduğunu söyledi çok mutlu oldum gerçekten :) Buradan da ona ve eşi Ertuğrul'a kocaman mutluluklar diliyorum :)

This is my work for a wedding gift to Ceren (Nimostylo). I wanted to give her a gift before the wedding day but later I waited for the wedding photos to choose a photo for inspiration. And that pose from the outdoor photos was my favorite one. They were so lovely and sympathetic on it, and I decided to use that photo as a theme for my work. Today I made a surprise and shared the work on Facebook. She said that it was the most meaningful gfit for the wedding. I was so  happy with that regard. I wish Ceren and her husband Ertugrul be happy throughout their life. :)
6 yorum:

 1. Beautiful and original gift.
  Bye Faby

  YanıtlaSil
 2. Hayatımda aldığım en özel hediylerden biri. Çünkü hem fikir sahibi hemde üreten benim arkdaşım. Bu kaar mutlu olamazdım sanırım emeklerine sağlııık bebeğim evimin en özel yerinde benimle , bizimle yaşlanacak inşallah :)

  YanıtlaSil
 3. Canım beğenmene gerçekten çok sevindim. Hep beraber mutlu mesut yaşayın, yaşlanın inşallah...

  YanıtlaSil
 4. merhabalar.. gerçekten çok anlamlı bir hediye olmuş.. özellikle gelinliğe hayran kaldım ne kadar güzel bir sanat bu.. saçlar, imajlar ne kadar gerçeğe yakın.. ömür boyu düğün fotosunun hemen yanında sergilenecektir eminim..
  Allah mesut etsin yeni evli çiftimizi bu arada :)
  Ellerinize sağlık, ben de beklerim sevgiler..

  YanıtlaSil
 5. Nimocuk çok tatlııı:)) hep mutlu olsunlar inş. çok harika bir armağan ellerine sağlık.

  YanıtlaSil