16 Ocak 2013 Çarşamba

Bugünlerde Ne Yapıyorum -What I'm Doing These Days


 İlke Utku'nun gelmesine gün sayarken neler yapıyorum? Bir yandan Utku'nun hazlırlıklarını tamamlamaya çalışıyor, her gün kargo karşılıyor, bir yandan siparişlerimi yetiştirmeye çalışırken bir yandan sipariş dışı minyatürlerimi bitirmeye uğraşıyorum. Yoğunum ama güzel bir yoğunluk onu beklemek de güzel :) Berna'ya sipariş ettiğim lohusa tacım da yanında hediyesiyle bugün geldi, çok beğendim romantik bir anne olacağım :) Hastane çantamız da hazır olmak üzere. Ama bebek şekeri konusunda hala kararsızım. Komple hazır mı alsam, mazlemelerini satın alıp kendim mi yapsam yoksa, malzemesinden tasarımına tamamen ben mi yapsam karar veremiyorum. Fikre ihtiyacım olabilir,önerilere açığım.

Pencere önü minyatürüm de hala ilerlemede ve hala eklemeler ve denemeler yapıyorum. Bu akşamdan birkaç fotograf...

Only a few days to the birth of Ilke Utku, what I am doing is that trying to complete the baby preparations, receiving packages everyday, rushing to finish the orders while making self plan miniatures. I'm so busy but it's nice. It's lovely to wait my baby. I received the hairband I ordered Berna with itt present. I liked so much. I'll be a romantic mama :) Our hospital bag is about to be ready. But I'm not sure about the baby favors yet. I can't decide whether buying the favors or buyin the materials and design or both making the materials and designing all by mayself. I need ideas and recommends.

My latest miniature project is still on progress. I still make addings and tryings. These are the photos from tonight.6 yorum:

 1. This is a very nice scene.
  Bye Faby

  YanıtlaSil
 2. O köşede şöööyle otursaam, kitabımı okusaaam :)
  O sihirli parmaklarını birkez daha öptüüüüm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de seni öptüm Banu ablamm :)

   Sil
 3. Gülümmm ahhh o parmacıklarının büyüsü hiç eksilmesin mutfaklar cam önleri offf of ne hayaller kurduruyor insana:))) ellerin dert görmesin.
  bebiş hazırlıkları hem gerçekte hem minyatürde devam ediyor:)
  muhteşem emekler canım harikasın.
  Şekerleri fırsatın olurda kendin hazırlarsan çok güzel birşeyler yapacağına eminim:)

  YanıtlaSil