15 Kasım 2012 Perşembe

Tuna Bebeğin Minyatür Odası

Aylar olmuş yazmayalı. Buna hamilelik tembelliği mi desem yoksa nereye yetişeceğimi şaşırdım mı desem bilmiyorum ama parolamı unutmadan artık bir giriş yapıp yazı göndereyim dedim. Benim minik oğlum 27 haftalık oldu. İsmi de inşallah İlke Utku olacak. Hazırlıklar devam ediyor. Bebek alışverişi hamileliğin en eğlenceli kısmıymış. Haftaya daha geniş bir eve taşınıyoruz. Oğlumun odasını da taşındıktan sonra hazırlayacağız yeni evimizde. Şimdilik tatlı telaşlar içerisinde heyecanla oğlumuzu bekliyoruz. Tek dileğim hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle aramıza katılması.

Bu aylaar boyunca yaptığım tembelliğin yanısıra çok da çalıştım aslında. Boş durmak gibi bir duruma alışamıyorum. O yüzden eskiye oranla yarı yarıya azalmış performansımla bir şeyler üretmeye devam ediyorum. En son çalışmam da arkadaşımın bebişi Tuna için yaptığım bu minyatür oda oldu. Odayı kişiselleştirmek ve özel bir anı olmasını sağlamak için detaylara önem verdim. Sonuç arkadaşım çok ama çok  beğendi :) Ben de bir işi daha severek yapmanın mutlu yorgunluğu içerisindeyim. Buraya eklemediğim devam eden bir mutfak projemle uğraşıyorum. Utku gelmeden ne yaparsam kar. Nasıl olsa o geldikten sonra rahatça çalışmak imkansız olacak :)6 yorum:

 1. Uzun zaman oldu.. Güzel haber için de tebrik edemedim seni :( Benim ve aile bireylerinin sağlık sorunları nedeniyle diyeyim geçeyim..
  UMARIM SAĞLIKLA ALIRSIN İLKE UMUT'U KUCAĞINA..
  Keyifle hatırlayacağın hamilelik günleri diliyorum sana..
  Oda muhteşem olmuş yine. Ellerine sağlık canım benim..

  YanıtlaSil
 2. So sweet and gorgeous!
  Geneviève

  YanıtlaSil
 3. A very nice baby room.
  Bye Faby

  YanıtlaSil
 4. bunlar çok harika şeyler çok güzel yapıyorsun eline sağlık çalışmalarının devamını diliyorum

  YanıtlaSil
 5. yine güzel bir eserle karşımızda seni görmek büyük mutluluk..

  YanıtlaSil
 6. Geç kalınmış olsa da tebrikler Tuna bebek ve sizlere sağlıklı güzel birliktelikler diliyorum. .
  çalışmanız desem her zamanki özenle yapılmış detaylar uyum hepsi çok güzel görünüyor ellerinize sağlık.
  Saygılar

  YanıtlaSil