21 Temmuz 2012 Cumartesi

Miniature Sewing Room / Minyatür Dikiş Odası

 At the end I completed my sewing room. As I love retro and vintage style, I tried to make all details, objects and colours look like retro. I didn't finish it until it's ok for me. I worked hard on each detail. Now I love that scene. It's a place that I want to be in. Unlike my other projects I captured all the updates. You can see the detailed progress on my Facebook Page. Now I'm free to make new miniatures :) I missed to make food and kitchen miniatures. I have some thoughts on my mind but not certain yet. So see you on my next project!


Sonunda dikiş odamı tamamladım. Retro ve vintage tarzını çok sevdiğimden Bütün detayların, objelerin ve renklerin reto görünmesi için uğraştım. Tamamdır diyene kadar da bitirmedim. Her detayı incelikle çalıştım. Ve şimdi bu manzarayı seyretmeye bayılıyorum. İçinde olmak istediğim bir yer oldu. Diğer projelerimin aksine bütün aşamalarını fotografladım. Ayrıntılı fotografları Facebook Sayfamda bulabilirsiniz.Şu an yeni minyatürler yapmak için serbestim :) Yemek ve mutfak minyatürleri yapmayı özledim. Kafamda bazı fikirler var ama net değil henüz. Bir sonraki minyatürümde görüşmek üzere!7 yorum:

 1. Your scene is wonderful. So many beautiful details. Fantastic job I love it.
  Hugs Maria

  YanıtlaSil
 2. Maravilloso!
  Un gran trabajo, con muchos detalles, el vestido es un tesoro.
  Un abrazo
  GRACIAS por no tener palabra de verificación

  YanıtlaSil
 3. Absolutely gorgeous with wonderful details! I love among other mimis your little suitcases.
  Genevieve

  YanıtlaSil
 4. Çooook güzel olmuş elinize sağlık! Turkuaz ve kırmızıya bayılıyorum ben de. acayip sevdiğim bir blog var all sorts diye(http://allsorts.typepad.com/allsorts/), Jenny'nin ilk stüdyosuna benzemiş, bayıldım. Bu arada tebrikler, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:)Sevgiler, Ebru

  YanıtlaSil
 5. Hello, I am visiting here first time. Your scenes looks so interesting. Have a nice week Kati

  YanıtlaSil
 6. Resmen ağzım açık bakıyorum senin bütün fotoğraflarına Gülüm... Ve söyleyecek bir söz bulamıyorum, ama sen biliyorsun değil mi :)

  YanıtlaSil